Specjalistyczna wiedza na wyciągnięcie ręki – bezpłatne szkolenia online

Specjalistyczna wiedza na wyciągnięcie ręki – bezpłatne szkolenia online

19 lutego 2013PROFITROOM SA


Mimo, że odbywają się w wirtualnej przestrzeni, bywa na nich bardzo żywo. To tutaj hotelarze z całej Polski – klienci PROFITROOM – spotykają się, aby podnieść swoje umiejętności z zakresu obsługi nowoczesnego oprogramowania dla hoteli. Podczas  szkoleń często nawiązują się ciekawe dyskusje między pracownikami różnych obiektów. Dzięki takiemu networkingowemu podejściu, szkolenia PROFITROOM są nie tylko idealnym sposobem na zdobycie nowej wiedzy, ale także wymianę opinii z ekspertami z branży.


DO WYBORU, DO KOLORU

Nasze szkolenia nastawione są przede wszystkim na zdobywanie praktycznych umiejętności z zakresu wykorzystania systemów rezerwacyjnych, konfigurowania kanałów sprzedaży, zarządzania zawartością stron www czy konstruowania newslettera (zobacz szkolenia). Prowadzone są one przez naszych ekspertów, którzy specjalizują się w obsłudze technologii dedykowanej hotelarzom. Dzięki temu, że posiadają doświadczenie w pracy w hotelach, potrafią idealnie wczuć się w Państwa potrzeby. Przykładowo, na szkoleniu z UPPER CRS, nauczą się Państwo między innymi malowania sezonów, czyli nanoszenia zmian jednym kliknięciem dla długich przedziałów czasowych.


TO MY „PRZYJDZIEMY” DO CIEBIE

Wszystkie bezpłatne szkolenia PROFITROOM odbywają się online – aby w nich uczestniczyć, wystarczy uzbroić się w komputer z dostępem do Internetu i słuchawki z mikrofonem. Każdy uczestnik szkolenia drogą e-mailową otrzymuje specjalny kod i link do platformy, na której odbywać będzie się spotkanie. Po zalogowaniu się, na monitorze pojawia się panel szkoleniowy a z głośników dobiega głos prowadzącego. Na początku zawsze sprawdzana jest poprawność działania sprzętu – prowadzący upewnia się, czy uczestnicy dobrze go słyszą.

Podczas samego szkolenia, każdy może sam wymyślić sobie login. Zazwyczaj uczestnicy posługują się po prostu swoim imieniem. Czasem jednak zdarza się, że zamiast imienia wpisany zostaje pseudonim – ostatnio na naszym szkoleniu gościliśmy „Fifi”.


PRAKTYKA CZYNI MISTRZA

W trakcie trwania zasadniczej części szkolenia, uczestniczy słuchają prezentacji. Prowadzący, poruszając się po aplikacji, pokazuje wszystkie jej elementy i funkcjonalności na „żywym przykładzie”. W tym czasie, pytania zadawać można na specjalnym chacie. Po zakończeniu prezentacji, istnieje możliwość rozmowy głosowej z pozostałymi uczestnikami, w celu wymiany wiedzy i informacji.

Bezpłatne szkolenia online dla klientów PROFITROOM odbywają są kilka razy w tygodniu. O aktualnych szkoleniach dowiesz się na facebook.com/PROFITROOM . Rejestracja odbywa się natomiast poprzez formularz zgłoszeniowy, gdzie znajdziesz również harmonogram wszystkich najbliższych szkoleń.