Nowa integracja, nowe możliwości: The Hotels Network

Nowa integracja, nowe możliwości: The Hotels Network

29 July 2020Karolina Dziedzic

Do grona partnerów Profitroom dołączyła firma The Hotels Network – twórca narzędzi zwiększających poziom konwersji z rezerwacji bezpośrednich. Przeczytaj artykuł i dowiedz się co zyskasz, wykorzystując tą integrację.

Epidemia koronawirusa praktycznie zatrzymała możliwość generowania przychodów przez hotele. Po ponownym otwarciu obiektów hotelarskich na znaczeniu jeszcze bardziej zyskały rezerwacje bezpośrednie, które stanowią najtańszą i najszybszą ścieżkę powrotu do budowania przychodów.

Kluczowym obecnie jest wyposażenie się w niezbędne narzędzia i w pełni zoptymalizowaną stronę internetową, które będą wspierały sprzedaż bezpośrednią. Pozwala to bowiem zwiększyć ruch na stronie internetowej oraz zwiększyć poziom konwersji (więcej osób odwiedzających stronę www hotelu dokona rezerwacji).

Mając na uwadze interes hotelarzy zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z The Hotels Network. Nasze produkty się uzupełniają, oferując proste rozwiązanie, które pozwala jeszcze bardziej poprawić wyniki z kanału bezpośredniego i jednocześnie wzmocnić indywidualne relacje z gośćmi.

Wejdź na stronę i wypróbuj narzędzie

W najbliższym czasie planujemy zintegrować The Hotels Network z Profitroom Booking Engine. Zapewni to porównanie stawek w czasie rzeczywistym ze wszystkich kanałów. Dzięki temu potencjalni goście hotelowi będą mogli porównać ofertę i wybrać Twoją – najtańszą, bezpośrednią.

The Hotels Network współpracuje obecnie z ponad 5000 hoteli w 90 krajach na świecie. Firma wykorzystuje szereg zintegrowanych narzędzi opartych na algorytmach, które poprawiają konwersję oraz personalizują doświadczenia użytkowników przebywających na stronie internetowej hotelu.

Hotels Network jest bardzo podekscytowany nawiązaniem współpracy z Profitroom i możliwością generowania bezpośrednich rezerwacji dla swoich klientów. W nadchodzących miesiącach sytuacja rynkowa będzie się stale poprawiać, ale niepewność wśród gości nadal pozostanie. Aktualizacja spersonalizowanych komunikatów marketingowych na stronach internetowych hoteli w czasie rzeczywistym będzie miała rzeczywisty wpływ na wyniki hoteli. Wykorzystując połączone możliwości obu platform, hotelarze będą mieli wszystko, czego potrzebują, aby zwiększyć liczbę konwersji”.

James Whitemore, Head of Partnerships w The Hotels Network

Z niecierpliwością czekamy na postępy, jakie hotele poczynią dzięki nowej integracji. Nie możemy doczekać się również przyszłości, w której dalsze integracje naszych produktów ujrzą światło dzienne.